30
بهمن

انتخابات94 در یک پاراگراف..

در آستانه  ۷ اسفند قرار داریم……

رای دادن ما به دو دلیل است، ابتدا اینکه وظیفه شرعی ماست که از نظام اسلامی حمایت خودمان را با حضور حداکثری اعلام کنیم و دلیل دوم نیز عقلی است؛ چرا که وقتی ساز و کاری برای تعیین سرنوشت یک ملت تعیین می شود از آن استفاده نکنیم و در این عرصه مهم که فرصت بزرگی برای افزایش وحدت و ناامید کردن دشمن است، حضور نداشته باشیم.حق نداریم در آینده انتظاری یا اعتراضی داشته باشیم .

پس از بررسی چرایی رای دادن نوبت به ویژگی های یک نماینده مطلوب میرسد یک نماینده مطلوب باید تقوای فردی و اجتماعی داشته باشد، تقوای فردی شخص را به رعایت عدالت و صداقت در خدمت به مردم وا می دارد و او را از تقدم دادن خواسته های شخصی و حزبی بر منافع عمومی دور می کند، تقوای اجتماعی را نیز من در تخصص فرد می بینم، اینکه وابسته به کانون‌های قدرت و ثروت نباشد و در تبلیغات خود هزینه های آنچنانی نکند؛ چرا که این کانونها پس از نمایندگی سراغ شخص می آیند و سهم خواهی می کنند.
یک انتخاب خوب نه تنها یک دوره بلکه سالهای سال سرنوشت کشور وابسته به تصمیمات او می شود،پس نامزد مطلوب باید در رفتار و گفتار حافظ انقلاب باشد، متخصص باشد، اهل عمل، ولایت پذیر، دارای روحیه جهادی و آرمانخواهی باشد و از بیان شعارها و مطالبات انقلابی خجالت نکشد، اینها را می توان از پیشینه فرد و مسئولیت هایی که داشته بررسی کرد و اگر برایمان مقدور نبود به افراد مومن، آگاه و مطمئن مراجعه کنیم.

در انتها این نکته را یاد آوری کنم که با رای دادن به اشخاصی که توانمندی آن ها شاخصه اصلی آن هاست و نه صرفا رای دادن به احزاب چپ و راست که از غرب و شرق دستور میگیرند سعی کنیم مجلسی درست کنیم که رنگ جناحی و حزبی به خود نگرفته باشد…..

این بزرگترین حرف مردم میتواند باشد به همه آن هایی که نظام داخلی را ارث و میراث یکی دو نفر میدانند و از به وجود آمدن شبکه خویشاوندی در تمام سطوح نظام دفاع میکنند. پس با شرکت در انتخابات و رای دادن به افراد بر اساس شایستگی و توانایی فردیشان و رای ندادن به جناح خاصی به دنیا نشان میدهیم که حتی اگر توپ و میدان در اختیار ما نباشد هم میتوانیم از حریف ببریم.

اشتراک گذاری این مطلب!

free b2evolution skin

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است


فرم در حال بارگذاری ...

 
شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)