25
مرداد

پیام آوران انقلاب

. آزادگان کشورمان سينه هايی فراخ تر از اقيانوس داشتند؛ از همه جا و همه کس بریدند و به خدا پیوستند؛ آزاده ناميده شدند چون از قيد نفس و نفسانیات رهايی يافته بودند. بیشتر »

free b2evolution skin
22
مرداد

زندگی باطعم سوهان و زعفران

آیا شما هم از دوران «خردسالی» تاکنون، مزه سوهان «قم» و زعفران «مشهد» در ذائقه نوستالژیک تان باقی مانده است؟ شما هم در حرم قم و مشهد گم شده اید؟ و گویی دستِ مهربانی شما را پیدا کرده و به آغوش گرم مادر و پدر رسانده است. این روزها که دهه کرامت نام گرفته و… بیشتر »

free b2evolution skin
22
مرداد

زیارت با معرفت

سرمایه هامون چکار کنیم؟! چکار کردیم!! تو همین زمان های نزدیک ما تاجر ثروتمندی حرم امام رضا(ع) مشرف شده بود...چند روزی زیارت رفته بود اما دریغ از یه قطره اشک...انواع زیارت رو میخوند ولی میدید خبری نیست و حالی درش پیدا نمیشه..دید گه فایده نداره بلیط برای برگشت گرفت...چند ساعت به پرواز مونده بود و داشت تو خیابون میرفت.... بیشتر »

free b2evolution skin
22
مرداد

دلتــنگی از نوع مــــادرانه

باز هم تنها هستم روزها میگذرد و خبری از طعم مادری در وجودم نیست...... خدایا کمکم کن از این آزمایش سربلند بیرون بیایم. به خدا  برای یک زن محروم شدن از لذت شیرین مادری دردناکترین دردهاست. وقتی که مادری را میبینم که چه عاشقانه یگانه فرزندش را در آغوش… بیشتر »

free b2evolution skin
22
مرداد

وظایف زنان از نگاه بانوی ایرانی

به گفته شاگردان وی از نظر بانو امین «علم با عمل، علم با تهذیب، علم با تزکیه. اگر علم بدون تزکیه شد، برای انسان غرور و حجاب می‌آورد، ممکن نیست که انسان بتواند صعود کند، سقوط، حتمی و صد در صد است.» می‌گفت:«نفس را تزکیه کنید که بعثت انبیا به همین دلیل بوده است.» بیشتر »

free b2evolution skin
21
مرداد

جای خالــــــــــــــی پــــــــدر..

سلام مهربونم  با گذشت یک سال هنوز باور کردنش سخته واسم مطمئنم اگر تو هم جای من بودی همینقدر ناراحت میشدی خوشحالم که تو جای من نیستی چون داغ از دست دادن عزیز رو به دل کشیدم میدونم خیلی سخته تحملش. بزار واست حال و روزمو توصیف کنم .. هر روزه این روزهای… بیشتر »

free b2evolution skin
7
مرداد

دانلود کتاب"زن در آیینه جلال و جمال" از آیت الله جوادی آملی

انتقاد آیت الله جوادی آملی از کسانی که با تعریف خاصی از محجوب بودن زن به معنای این که زن باید خودش در حجاب و نامش تنها در کتاب باشد، تا عظمت او ظهور کند، بیان شده است که هنر این است که زن از قدرت های سیاسی و اجتماعی برخوردار باشد و در پیشگاه خداوند، خضوع کند. بیشتر »

free b2evolution skin
5
مرداد

اوضاع پوشش در جامعه ی اسلامی

راستش خیلی وقته که دارم فکر می کنم چی شد که ما به این سمت و سو رفت...بنظرم علت اینکه چرا دختران ما به این سمت می رن خیلی پیچیده اس اما چیزایی که به ذهن من می رسه این هست: *در باب آموزش چرایی و چگونگی حجاب در سنین کودکی کم کاری میشه!وقتی کسی تا 8سال و 11… بیشتر »

free b2evolution skin
2
مرداد

فرماندهی امام جعفر صادق علیه سلام در جنگ نرم

آن چیزی که سبب شد تا امام جعفر صادق (ع) در طول زندگی خود از حرکت های سیاسی خودداری کند؛ این بود که آن حضرت می دانست شروع هر نهضت سیاسی و نظامی، نهضت علمی امام را تحت تاثیر قرار خواهد داد و امروز نیز ضرورت دارد که همانند زمان امام صادق در مقابله با جنگ… بیشتر »

free b2evolution skin
 
فراخوان چی شد طلبه شدم