31
اردیبهشت

حجاب زدایی واژه ی زرنگی

«زرنگی»، «رندی» نیست. «زرنگی»، «زیرکی» نیست. «زرنگی»، حتّی «کاردانی» هم نیست. «زرنگی»، بزک کرده و رفو شدهٔ بی جوهری وجود و یا فرصت طلب وبد جنسی باشد. بیشتر »

free b2evolution skin
29
اردیبهشت

محور حرکت در جامعه

جوان در هر جامعه و کشوری، محور حرکت است و چه زیبا جوانان افتخار آفرین ما، حرکت به سوی خداوند را به همه جهانیان آموختند.جوان یک نیروی خلاق حرکت دهنده است پس اگر حرکت انقلابی و قیام الهی باشد، جوانان جلوتر از دیگران در صحنه‌­اند، اگر حرکت سازندگی یا حرکت… بیشتر »

free b2evolution skin
28
اردیبهشت

معناو مفهوم خسارت محض در کلام رهبری

در دوران بسیار بدی زندگی می کنیم، عقلها از مردم گرفته شده، قلبها رو محبٓت دنیا فرا گرفته، معنی حقیقی انسانیّت به مسلخ رفته، مردم درک درستی از حقایق ندارند. تمام همّ و غمّشان جمع آوری مال و منال دنیا شده، خواب و خوراک شان شده خانه و زمین و اتومبیل و… بیشتر »

free b2evolution skin
28
اردیبهشت

آخوند فاسد!

در روایات هست که آخوند فاسد و ملاّی فاسد در جهنم، از بوی تعفنش اهل جهنم در عذاب هستند. در این دنیا هم از بوی تعفن بعضی از آخوندهای فاسد، دنیا در عذاب است. بیشتر »

free b2evolution skin
28
اردیبهشت

بایسته های منتظر واقعی در حوزه مهدویت

گاهی اوقات بعضی افراد استغنا کاذب دارند و گمان می کنند اگر مطلبی را دو الی سه بار شنیدند نیاز به باز شنیدن و دوباره فهمیدن آن نیست. انسان موجودی است که همه مفاهیم حتی مفاهیم به حسب بدیهی را باز می تواند بهتر بفهمد مخصوصا در حقایق مهدوی. به ویژه وقتی آن… بیشتر »

free b2evolution skin
26
اردیبهشت

لباس یا سمباده

همسران موفق همسرانی هستند که نه تنها این فرصت را از طرف مقابلشان سلب نمی کنند، بلکه شرایطی را مهیا می سازند که همسرشان بتواند در آن محیط رشد کند. چرا که معتقدند رشد همسرشان در همه ابعاد و زمینه ها می تواند مایه افتخار و مباهات آن ها نیز باشد. چنین همسرانی مایه آرامش ذهن و روان یکدیگرند. بیشتر »

free b2evolution skin
26
اردیبهشت

طلبـــه ها حواریـــــون حضرت مهدی

طلبه‌ها حواریون حضرت مهدی(عج) هستند اگر می‌خواهید طلبگی شما ریشه‌دار شود نماز شب بخوانید.گناهان نور و یقین را از انسان‌ها می‌گیرد و شبهه ایجاد می‌کنند؛ بنابراین چنانچه اهل نماز شب باشید این شبهات برطرف می‌شوند.طلبگی مصونیت نمی‌آورد و اساس طلبگی کسب معرفت براساس بندگی استــــــــــ اکثر گناهان انسان از شبهات نیست؛ بلکه از شهوات است. عرصه روحانیت و طلبگی عرصه نوکری امام زمان است و یک طلبه نباید در این عرصه به فکر مقام و موقعیت و درآمد باشد بیشتر »

free b2evolution skin
26
اردیبهشت

فراخوان احیای شب نیمه شعبان

به همراه تمامی دوستداران حریم عصمت و طهارت و منتظرین ظهور حضرت صاحب الزمان عج در سراسر جهان با استغفار از گناهانمان ؛که یکی از موانع بزرگ ظهور است و نیز با دعا جهت تعجیل در ظهور حضرتش در شبانگاه نیمه شعبان ندبه سر دهیم که اَینَ الحَسنُ و اَینَ الحسی… بیشتر »

free b2evolution skin
26
اردیبهشت

راه توسعه و پیشرفت چیست؟

  هر چند در پاسخ به این پرسش، بسیار گفته اند اما به نظر می رسد، هر پاسخی، بدون مؤلفه های زیر ابتر خواهد بود. آنچه می خوانید، لوازم اساسی توسعه فردی و پیشرفت عمومی اند که اگر ایران را دوست داریم و خواهان پیشرفت میهن مان هستیم و در عین حال، به توسعه فردی… بیشتر »

free b2evolution skin
26
اردیبهشت

طلبه و بصیرت

یکی از درس های مهم عاشورا که ویژگی یاران امام حسین علیه سلام و یاران حضرت مهدی عج است و بایستی سر لوحه منتظران قرار گیرد بصیرت است. بصیرت یکی از خصلت های ستودنی حضرت عباس علیه سلام است که در زیارت ایشان و در وصفی که امام سجاد از ایشان دارد به آن تاکید… بیشتر »

free b2evolution skin
26
اردیبهشت

اصلاح الگوی مصرف و پرهیز از اسراف

  این مستند خیلی روشن از قرآن داره، جاهای مختلف روایات بسیار زیاد داره و میشه به اینها استناد کرد و جمع کرد و مطرح کرد وضرورت آن را بیان کرد. هم بحث های منطقی و استدلالی داره و هم بحث های روایی و حدیثی و هم ریشه اصلی و مستقیم از قرآن داره. اصلاح الگوی… بیشتر »

free b2evolution skin