30
بهمن

انتخابات94 در یک پاراگراف..

در آستانه ۲۲ بهمن و ۷ اسفند قرار داریم...... من خیلی فکر کردم و دیدم با رای ندادن و کنار کشیدن چیزی درست نمیشه و با رای ندادن شاید تنها امیدمون که همین مشارکت ساده و اندک در حکومت هست هم آقایان غربی و شرقی که صاحب اصلی مملکت هستند از ما مردم بگیرند. به… بیشتر »

free b2evolution skin
29
بهمن

هلهله قدسیان...

جوانا ره طاعت امروز گير ، که فردا جواني نيايد ز پيش ببينيد گلاب همان آبي است که مدتي روي گل نشسته و طعم و رايحه گل پيدا کرده است. لذا هرجا باشد ، بوي گل مي دهد . با استشمام آن ، انسان ياد گل مي افتد . قرآن هم مثل گل است . هر کس با قرآن مانوس باشد ، بعد… بیشتر »

free b2evolution skin
24
بهمن

برده گیری مجازی و سلب اختیار

ثروتمندان و سیاستمداران بی دین سعی میکنند ،تمام تمایلات و خواسته‌های انسان‌ها را مدیریت کرده و مانند برنامه و نرم‌افزاری‌ که بر روی سیستمی نصب شده باشد، اهداف خود را پیاده و پیگیری کنند. انسان‌ها ناخواسته اسیر بازی برده‌گیری مجازی می‌شوند و نخواهند… بیشتر »

free b2evolution skin
20
بهمن

خنده کفار، بهای ضد انقلابی

چرا برخی بدون اینکه دنبال منفعت خاصی باشند به کفار باج می‌دهند؟!  طبق آیۀ قرآن، یکی از خصلت‌های منافق اینست که جامعۀ اسلامی را به کفار می‌فروشد که کفار بهش لبخند بزنند! بدون اینکه دنبال منفعت خاصی باشد!! چرا؟ چون یک حس_روانی دارد که میل دارد کفار… بیشتر »

free b2evolution skin
20
بهمن

درسی از زندگی در کلام امام

خانم زهرا مصطفوی (دختر امام): . . ايشان به دختر من هنگام عقد نصيحت کردند که: «تو هر وقت شوهرت وارد مي شود و ديدي خيلي عصباني است و حتي در آن عصبانيت به تو تهمت زد و يک چيزهاي خلاف گفت، تو در آن موقع به ايشان هيچي نگو، بعد از آنکه از عصبانيت افتاد، بعدها… بیشتر »

free b2evolution skin
20
بهمن

ناسیونالیست ها و خاک ایران

من نمیدونم این ناسیونالیست ها.... ◀️چطور حرف از خاک ایران میزنن... در صورتی که شاه ایران، خیلی راحت بحرین و به انگلیسی ها داد! در پیمان سعدآباد؛ قسمتی از ارتفاعات آرارات به ترکیه و اروند رود به عراق واگذار شد...! ◀️چطور حرف ازخون آریایی میزنن... در… بیشتر »

free b2evolution skin
19
بهمن

بزرگترین آرزوی یک امام

بزرگترین آرزوی من این است که مردم ایران از چنگال ظلم نجات پیدا کنند و صاحب کشوری باشند آزاد و مستقل . دارای نظامی اسلامی که در آن حقوق انسانها آنچنان که اسلام دستور داده است رعایت شود و در راه پیشرفت و ترقی و سعادت انسانی سرمشق برای تمام ملت ها باشند .… بیشتر »

free b2evolution skin
19
بهمن

آزادی بعد از انقلاب...

درتهران یکی می گفت: خوش به حال مسافرکش های به سمت میدان آزادی...! آزادانه فریاد می زنند: آزادی! آزادی! آزادی! اما عابران خسته ای هم می پرسند: آزادی چند؟ و من عابری را دیدم که نا آشنا بود و از راننده سؤال کرد: اصلا آزادی کجاست؟! و راننده با لحنی معنادار… بیشتر »

free b2evolution skin
19
بهمن

انقلاب در آیینه نسل چهارم

درست است که می‌گویند «تن آدمی شریفست به جان آدمیت» اما برخی مواقع برخی آدم‌ها مهم‌‌تر و گرامی‌تر هم می‌شوند. آدم‌ها مهم می‌شوند چون چشم‌هایی به آن‌ها دوخته می‌شود نه بخاطر بعد که آن لحظه تمام شد؛ تو می‌مانی و خاطرات آن مواقع و قضاوتی که به‌جا… بیشتر »

free b2evolution skin
13
بهمن

اولین شب حضور

  خاطره ای از رهبر معظم انقلاب؛ حضرت امام خمینی پس از بازگشت به کشور در روز 12 فروردین و سخنرانی در بهشت زهرا به مدرسه رفاهی منتقل شدند. اما حضور ایشان در این مدرسه یک روز بیشتر به طول نینجامید و فردای آن روز به مدرسه علوی (در همان نزدکی) نقل مکان… بیشتر »

free b2evolution skin
11
بهمن

رنگ باختگی وجدان کاری

داشتن وجدان کاری به فعالیت‌های اجتماعی ارزش و اعتبار می‌بخشد و کسانی که همواره در زندگی کاهلی و کم کاری می‌کنند، آسیب‌های جبران ناپذیری به خود و اجتماع وارد می‌سازند. از بعد فردی لقمه‌های خود را به حرام آلوده می‌سازند و از بعد اجتماعی، چرخه کار جمعی را از حرکت می‌اندازند. بیشتر »

free b2evolution skin
10
بهمن

کم رنگ شدن احترام به اساتید و ریشه های آن

  حضرت علامه ذوالفنون حسن زاده آملی - حفظه الله تعالی - می فرمایند : "بنده حریم اساتیدم را بسیار حفظ می کردم در حضور آنها به دیوار تکیه نمی دادم چهار زانو نمی نشستم هنگام سؤال حرف ها را زیاد تکرار نمی کردم با آنها به چون و چرا نمی پرداختم این همه به… بیشتر »

free b2evolution skin
10
بهمن

معجزه ای به نام خوش قولی

یکی از فضیلت های اخلاقی که در جامعه اسلامی به فراموشی سپرده شده وفای به عهد است ما این مبحث  را با خاطره ای ازحجت الاسلام قرائتی شروع میکنیم: "در منزل مهمان داشتم، به آنان وعده داده بودم ساعت 6 خودم را می رسانم، ولی به دلیل مشکلات راه ساعت شش و نیم… بیشتر »

free b2evolution skin
 
فراخوان چی شد طلبه شدم