30
بهمن

انتخابات94 در یک پاراگراف..

در آستانه ۲۲ بهمن و ۷ اسفند قرار داریم...... من خیلی فکر کردم و دیدم با رای ندادن و کنار کشیدن چیزی درست نمیشه و با رای ندادن شاید تنها امیدمون که همین مشارکت ساده و اندک در حکومت هست هم آقایان غربی و شرقی که صاحب اصلی مملکت هستند از ما مردم بگیرند. به… بیشتر »

free b2evolution skin
29
بهمن

هلهله قدسیان...

جوانا ره طاعت امروز گير ، که فردا جواني نيايد ز پيش ببينيد گلاب همان آبي است که مدتي روي گل نشسته و طعم و رايحه گل پيدا کرده است. لذا هرجا باشد ، بوي گل مي دهد . با استشمام آن ، انسان ياد گل مي افتد . قرآن هم مثل گل است . هر کس با قرآن مانوس باشد ، بعد… بیشتر »

free b2evolution skin
24
بهمن

برده گیری مجازی و سلب اختیار

ثروتمندان و سیاستمداران بی دین سعی میکنند ،تمام تمایلات و خواسته‌های انسان‌ها را مدیریت کرده و مانند برنامه و نرم‌افزاری‌ که بر روی سیستمی نصب شده باشد، اهداف خود را پیاده و پیگیری کنند. انسان‌ها ناخواسته اسیر بازی برده‌گیری مجازی می‌شوند و نخواهند… بیشتر »

free b2evolution skin
20
بهمن

خنده کفار، بهای ضد انقلابی

چرا برخی بدون اینکه دنبال منفعت خاصی باشند به کفار باج می‌دهند؟!  طبق آیۀ قرآن، یکی از خصلت‌های منافق اینست که جامعۀ اسلامی را به کفار می‌فروشد که کفار بهش لبخند بزنند! بدون اینکه دنبال منفعت خاصی باشد!! چرا؟ چون یک حس_روانی دارد که میل دارد کفار… بیشتر »

free b2evolution skin
20
بهمن

درسی از زندگی در کلام امام

خانم زهرا مصطفوی (دختر امام): . . ايشان به دختر من هنگام عقد نصيحت کردند که: «تو هر وقت شوهرت وارد مي شود و ديدي خيلي عصباني است و حتي در آن عصبانيت به تو تهمت زد و يک چيزهاي خلاف گفت، تو در آن موقع به ايشان هيچي نگو، بعد از آنکه از عصبانيت افتاد، بعدها… بیشتر »

free b2evolution skin
20
بهمن

انقلاب ناب ایران

انقلاب ما عظیم است و متکی به هیچ قدرتی نیست،نه قدرت شرق ونه قدرت غرب .انقلاب هایی که در دنیا می شود،به یکی از این دو ابر قدرت متکی است.ولی انقلاب مردم ما انقلابی است متکی به خود مردم پس مردم باید از پیامدهای انقلابشان گله نداشته باشند. (صحیفه… بیشتر »

free b2evolution skin
20
بهمن

ناسیونالیست ها و خاک ایران

من نمیدونم این ناسیونالیست ها.... ◀️چطور حرف از خاک ایران میزنن... در صورتی که شاه ایران، خیلی راحت بحرین و به انگلیسی ها داد! در پیمان سعدآباد؛ قسمتی از ارتفاعات آرارات به ترکیه و اروند رود به عراق واگذار شد...! ◀️چطور حرف ازخون آریایی میزنن... در… بیشتر »

free b2evolution skin
19
بهمن

بزرگترین آرزوی یک امام

بزرگترین آرزوی من این است که مردم ایران از چنگال ظلم نجات پیدا کنند و صاحب کشوری باشند آزاد و مستقل . دارای نظامی اسلامی که در آن حقوق انسانها آنچنان که اسلام دستور داده است رعایت شود و در راه پیشرفت و ترقی و سعادت انسانی سرمشق برای تمام ملت ها باشند .… بیشتر »

free b2evolution skin
19
بهمن

آزادی بعد از انقلاب...

درتهران یکی می گفت: خوش به حال مسافرکش های به سمت میدان آزادی...! آزادانه فریاد می زنند: آزادی! آزادی! آزادی! اما عابران خسته ای هم می پرسند: آزادی چند؟ و من عابری را دیدم که نا آشنا بود و از راننده سؤال کرد: اصلا آزادی کجاست؟! و راننده با لحنی معنادار… بیشتر »

free b2evolution skin
19
بهمن

انقلاب در آیینه نسل چهارم

درست است که می‌گویند «تن آدمی شریفست به جان آدمیت» اما برخی مواقع برخی آدم‌ها مهم‌‌تر و گرامی‌تر هم می‌شوند. آدم‌ها مهم می‌شوند چون چشم‌هایی به آن‌ها دوخته می‌شود نه بخاطر بعد که آن لحظه تمام شد؛ تو می‌مانی و خاطرات آن مواقع و قضاوتی که به‌جا… بیشتر »

free b2evolution skin
18
بهمن

منشا انقلاب ایران

چه کسی گفته انقلاب اسلامی مبارزه با شاه بود؟!!! جفری هارلسون آمریکایی گفت «منشأ انقلاب ایران، ظلم ستیزی شیعه است.» او انقلاب را، نشناخته و خیلی خوب است که اینها نمی فهمند. دشمن از ما چه می داند؟!!! دشمن هنوز نفهمیده است اصل ماجرا کجاست، چون ما اگر قرار… بیشتر »

free b2evolution skin